KONST / Litografier / Färglitografi 12422024
nr 1242 2024
Uno Vallman
(1913-2004), Sverige
Färglitografi, Hamn. Signerad, numrerad 337/360. Motivet: 49x63 cm
Uno Vallman, född 1913, död 2004, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:26:03
15/3 18:06:37
100 kr
18/3 11:15:36
18 mar